Результати моніторингу якості знань дітей

Моніторінг якості освіти за 2022-2023 навчальний рік не проводилась.

Моніторинг якості знань дітей здійснюється 1 раз на пів року. (Листопад, Травень)

В групах для дітей старшого дошкільного віку моніторинг здійснюється відповідно до вимог листа МОН України від 06.11.2015№1/9-535 "Щодо визначення рівня розвитку дитини старшого дошкільного віку за допомогою кваліметричної моделі.

В групах для дітей раннього, молодшого та середнього дошкільного віку моніторинг здійснюється відповідно до вимог навчально-методичного посібника "Моніторинг якості дошкільної освіти" за заг. ред. С.Є. Вольянської. - Харків: Харківська академі неперервної освіти, 2013.

Знання дітей аналізуються за лініями розвитку та віковими групами що відповідає вимогам Базового компоненту дошкільної освіти (Нова редакція) та Освітньої програми від 2 до 7 років «Дитина».

Зі зведеною статистичною інформацією про результати моніторингу якості знань дітей можна ознайомитися нижче: